17 Eki 2014

Ankastre Çamaşır Makinesi-Beyaz Eşya Merkezi

Ankastre çamaşır makineleriyle tertemiz çamaşırlar!

Temiz çamaşır kokusu insana her zaman huzur verir. Çivit atılmış gibi buz mavisi çarşaflarda uyumak, ya da yeni yıkanmış, yumuşacık bir hırkayı giymek insanın ruhuna tarifsiz bir mutluluk, temiz ve tüy gibi hafif bir his katar adeta… Ancak banyonuz ya da mutfağınız biraz küçükse, bu dar alanlar çamaşır makinesini nereye koyacağınız konusunda sizi düşündürmeye başlar ve bu durum masraflı bir tadilata bile yol açabilir. Bu yüzden tasarım harikası ankastre çamaşır makineleri dar alanlarda hayatınızı kolaylaştıracak.

Yüksek performans ve alandan tasarruf: Ankastre çamaşır makinesi

Ankastre çamaşır makinesi aynı fırın, ocak ya da bulaşık makineleri gibi, gömme teknolojisi ürünler olduklarından şık bir görüntüye sahiptirler; aynı zamanda banyonuzda yerden tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Makinenizi dilerseniz banyo dolaplarınızın aynısı bir mobilyanın içinde banyonuzda saklayabilir, ya da mutfağınızda diğer ankastrelerinizle birlikte kullanabilirsiniz. Böylelikle mevcut alan maksimum verimlilikle kullanılmış olur. 6,7 ya da 8 kg yıkama kapasiteli, B, A, A+, A+ ve A+++ enerji sınıfları ve 1200-1400 farklı devire kadar aradığınız teknik özelliklere sahip, sadece yıkama veya yıkama-kurutmalı modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Arçelik, Teka, Franke, Hotpoint, Bosch veya Electrolux gibi nice kaliteli markadan seçim yapabilirsiniz. Eviniz küçükse, Bosch ürünlerinden tam kurutmalı ankastre çamaşır makinesi ile yıkama ve kurutmayı aynı makinede yapabilirsiniz. Kompakt bir model için Arçelik ankastre çamaşır makinelerini; ya da elde yıkanan çamaşırlara özel Woolmark Platinium Care programlı, bebeğinizin eşyaları için 40 derecede dahi yıkama yapabildiğiniz bebek programlı, Hotpoint ankastre kurutmalı çamaşır makinelerini tercih edebilirsiniz.

Ankastre çamaşır makineleri ile yaşamınızı kolaylaştırın

Evinizde yer açmak için duvarları kırdırma gibi tadilatlara gerek kalmadan sizi tertemiz çamaşırlara kavuşturacak, her eve uygun ankastre çamaşır makinelerini en iyi fiyatlarla beyazesyamerkezi.com’da bulabilirsiniz. Bununla birlikte yapacağınız alışverişler 3D Secure sistemiyle güvence altında! Üstelik havale, kredi kartı ve kapıda ödeme seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Siz sadece mutfağınız için aradığınız ankastre çamaşır makinesi modelini, markasını ya da özelliklerini seçin, tertemiz çamaşırlarla mutluluğunuza mutluluk katın!
http://www.beyazesyamerkezi.com/ankastre/camasir-makinesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder