17 Eki 2014

Tablet-Beyaz Eşya Merkezi

Tabletinizi hep yanınızda taşıyacaksınız
Tabletlerin bilgisayarlarla yarışacak, hatta çoğu zaman onları kıskandıracak özellikleri var. Hem de onlara, bilgisayarlardan çok daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. beyazesyamerkezi.com’a gelin, modelleri inceleyip kararınızı verin. Yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz, harika bir modele uygun fiyat seçenekleriyle sahip olun. Bundan böyle ne uzun yolculuklar korkutsun gözünüzü, ne de yataktan kalkmaya üşendiğiniz günlerde sosyal medyadan, ve sevdiğiniz dizi ve filmlerden uzak kalmak. Unutmayın, bir tabletiniz varsa bütün dünya parmaklarınızın ucunda!
Her Hobiye Uygun Bir Tablet
Tabletler, kullanım özellikleriyle akıllı telefonlardan, taşınabilir olmalarıyla ise bilgisayarlardan bir adım önde. Günümüzde birçok markanın, farklı özelliklere sahip modellerini bulabilirsiniz. Hepsinin ortak özelliği, kablosuz ağa bağlandığımız her an ve her yerde bizi çevrim içi kılabilmeleri. Peki bu kadar fazla model arasından hangisi size göre? Seçim yapmak için birkaç kritere dikkat etmeniz yeter. Vaktini genellikle dışarıda geçirenler, öncelikle cihazın pil ömrüne ve elbette hafifliğine bakmalı. Böylece sürekli priz aramak zorunda kalmadan uzun pil ömürlü tabletlerinin keyfini sürebilirler. Grundig ürünleri hafiflikleri ile çantanızda ekstra yük yapmayaz; uzun pil ömrüne sahiptir ve Android işletim sistemini kullanır. Kitap kurtları, e-kitap formatlarını destekleyen modelleri tercih etmeli. Eğer siz de bir kitap kurduysanız farklı e-kitap formatlarını destekleyen Polypad ürünleri sizin için ideal olabilir. USB ve mikro SD kart girişleri sayesinde dosya aktarımı da oldukça basit. Film izlemek için ekran çözünürlüğünün yani görüntü kalitesinin yüksek olması önemli. Eğer fotoğraf çekmeyi ve film izlemeyi seviyorsanız, yüksek mega pikselli bir kameraya ve yüksek görüntü kalitesine sahip bir cihaza ihtiyacınız var demektir. Çekeceğiniz kareleri ve indireceğiniz filmleri, bellekte yer açmak için bir şeyler silme endişesi yaşamadan depolayabileceğiniz geniş belleğe sahip modellere bir göz atın. Özellikle Sony tabletler bu açıdan fotoğraf tutkunlarının seveceği bir model.
Dünyayı parmaklarınızın ucuna taşıyan tabletler
İki toplantı ya da ders arasında çevrim içi olup sosyal medyayı kontrol etmek, toplu taşımada oyun oynamak, e-kitap okumak veya bir şeyler izlemek, dünyayla sürekli bağlantı halinde kalmak, laptoptan daha kolay taşınabilen bir aygıta sahip olmayı gerektirir. Tabletler tam da böyle ihtiyaçları karşılamak için üretildi, çünkü cep telefonuzun ekranı bir e-kitabi okumak için çok küçük, laptobunuz ise her yere taşımak için fazla büyük olabilir.
http://www.beyazesyamerkezi.com/elektronik/tablet-pc

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder