17 Eki 2014

Ankastre-Beyaz Eşya Merkezi

Mutfağınızda Gömülü Şıklık: Ankastre Ürünler
Modern evlerin giderek küçülen boyutları yerden tasarruf etme gerekliliğini doğurdu. Özellikle mutfak gibi pek çok cihazın olduğu, ama evin diğer odalarına göre nispeten daha küçük olan alanlarda kazanılan en ufak bir yer bile hayatınızda önemli bir gelişime yol açıyor. İşte ankastre ürünler de tam bu ihtiyaç sayesinde doğdu. Kelime, Fransızca’dan Türkçe’ye ‘gömme’ veya ‘bir oluğa yerleştirilmiş’ olarak çevrilebilir. Fırın, bulaşık makinesi, ocak veya buzdolabı gibi ürünler, mutfakta bağımsız yer kaplamak yerine, mobilyalarının içine gömülerek daha az yer kaplıyor ve size yer kazandırıyor.
Ankastre Ürünler Hem Estetik Hem Pratik
Ankastre ürünlerin mutfakta yer kazandırmasının yanında öne çıkan iki avantajı daha var. Birincisi elbette daha estetik görünmeleri. Sadece kullanılan yüzeyi görünen, geri kalanı mutfak mobilyasına gömülü olan bu ürünler, mutfak dolaplarınızla kusursuz uyum içerisinde oluyor. Aynı sebepten dolayı bu ürünlerin yüzey temizliği de daha rahat yapılıyor. Fırın, ocak, aspiratör, buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesi ile davlumbazlar, ankastre olarak üretiliyor. Son moda mutfakların geneli bu modellere uygun yapılıyor, ancak eski mutfak dolaplarınızda da uygun bölmeler açarak bu rahatlığa kolayca geçiş yapabilirsiniz. Üstelik tahmin edilenin aksine bu ürünler, solo beyaz eşyalardan daha pahalı değil.
Ankastre Ürünleri İster Tek Tek, İster Set Halinde Satın Alabilirsiniz
Setler, ayrılmaz üçlü olan ocak, fırın ve davlumbazdan oluşuyor. Bosch’un üçlü setleriyle tek seferde kusursuz bir pişirme modülüne sahip olacaksınız. Siemens markalı ankastre buzdolapları, tek ya da çift kapılı NoFrost modeller halinde beğeninize sunuluyor; geniş iç hacimleriyle yiyeceklerinizi derin dondurucu, kiler gibi farklı bölmelerinde saklama imkanı veriyor. Alüminyum kaplamalarıyla da oldukça modern görünüyorlar. Hotpoint bulaşık makineleri, özel programıyla, bulaşıklarınızın kirine göre farklı yıkama seçenekleri sunuyor. Ön yüzeyleri neredeyse tamamen beyaz olan bu makineler, minimal mutfaklara çok yakışacak! Önde gelen markaların ankastre ürünlerini beyazesyamerkezi.com’da inceleyin. 9 taksite varan ödeme kolaylıkları ve hızlı kargo süreleriyle özlediğiniz mutfağa hızlı ve ekonomik bir şekilde kavuşacaksınız!
http://www.beyazesyamerkezi.com/ankastre

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder