16 Eki 2014

AEG - Beyaz Eşya Merkezi

Tasarımı Beyaz Eşya Üretimi ile Tanıştıran İlk Marka: AEG

Henüz endüstriyel dünyada sanatsal değerlerin ve estetiğin konuşulmadığı bir dönemde, AEG “teknolojide sanat” çağını başlattı. Markanın fiziksel olarak varlığını sürdürmesinde ve tasarımlarıyla ön plana çıkan kimliğinin oluşmasında büyük rol oynayan ilk endüstriyel tasarımcı Peter Behres, markaya basit ama güçlü tasarım felsefesini benimsetti. Yalnızca kullanıcılarının değil, çalışanlarının da hayatını kolaylaştırmayı kendine ilke edinenAEG, ilk kez çalışanlarının bireysel ihtiyaçlarına uygun fabrikalar tasarladı. Böylece hem markanın hem de markanın kurumsal kimliğinin farklılaştırılmasının temelleri atılmış oldu.

AEG İle Endüstriyel Tasarımda Devrim

Hem fonksiyonel hem de estetik ihtiyaçlara cevap verecek şekilde ürünler üretmeyi kafasına koyan AEG, tasarım odaklı elektrikli ev aletleri ve beyaz eşya üretmeyi misyonu olarak benimsedi, ve bugün hala tasarımlarıyla dikkat çeken ürünlerini üretmeye başladı. Bu nedenle markanın ürünlerinde tasarımsal tutarlılık ve kullanıcı dostu paneller ağırlıkta. Sürekli kendini güncelleyen, yenilikçi bir marka olan AEG, kullanıcı dostu ürünleri ile her daim ön plana çıkıyor. Geçmişten günümüze, yıllar boyu kaliteli ürünleri ile gönüllere taht kurmuş markanın buzdolaplarını hemen her evin mutfağında görmek mümkün.

AEG’den Farklı İhtiyaçlara Şık Çözümler

Farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunan marka, beyaz eşya kategorisinde göz dolduruyor. Sonuçtan ödün vermeyen ve performansını sessizce sergileyen bulaşık makineleri markanın ön plana çıkan ürünlerinden. 5 farklı püskürtme seviyeleri, suyun her yöne ulaşmasını sağlayan çift etkili dönüş kolları ve geniş iç hacimleri ile etkileyen bu ürünleri çoğu evin mutfağında görebiliriz. Markanın çamaşır makineleri de en çok kullanılan beyaz eşyalardan biri olduğu için sessiz çalışma ve enerji verimliliği arayanlar için tasarlandı. Kimi zaman çamaşır makineleri ile aynı gövdenin parçası olan çamaşır kurutma makineleri, kimi zaman ise ayrı bir ürün olarak beyaz eşya mağazalarında karşımıza çıkıyor. Kurutma makineleri, geniş hacimleri ve hızlı kurutma programlarıyla çamaşır kurutma seanslarınızı kolaylaştırırken, kırışık önleme özelliği ile ütü yapmak ile arası iyi olmayan kullanıcıların en iyi dostu haline geliyor. Beyazesyamerkezi.com’un indirimli fiyat avantajları ve taksit seçenekleriyle siz de AEG’nin tasarım harikalarıyla dolu dünyasına davetlisiniz!
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/aeg/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder