16 Eki 2014

Airfel - Beyaz Eşya Merkezi

İklimlendirme Teknolojisinde Lider: Airfel

Yaşam kalitesini arttıran en önemli koşullardan biri bulunduğumuz yerin tam dilediğimiz sıcaklıkta olması değil midir? Açık havada bu işi doğa ananın ellerine bırakıyoruz, ancak kapalı alanlarda, iklimlendirme teknolojileri sayesinde dilediğimiz konfora çoğu zaman ulaşabiliyoruz. Ürün yelpazesi tamamen iklimlendirme ürünlerinden oluşan Airfel’in hisselerinin %100’ü Temmuz 2011’de bu teknolojide dünya lideri olan Daikin markası tarafından satın alındı. Böylece Airfel, Türkiye sektöründe çok önemli bir pozisyona geldi. Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında çok geniş ürün gamına sahip olan Airfel hem evlere hem de daha büyük alanlara sunduğu iklimlendirme çözümleriyle iddialı bir marka.

Isıtmak da Soğutmak da Airfel’in işi

Markanın ana ürünleri, kombi, panel radyatör ve klima olarak özetlenebilir. Hepsi son teknoloji özelliklere sahip bu ürünler, Hendek’te bulunan özel tesiste üretiliyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunan Airfel’in Türkiye çapında 170 bayisi, 500 satış noktası ve 501 yetkili servisi bulunuyor. Ürünlerinizde oluşacak olası bir arızada yetkili servislerden birine kolayca ulaşabilir ve garanti kapsamında ürününüzü tamir ettirebilirsiniz. Yılda 400 bin split klima üretim kapasitesine sahip marka, ürettiği tüm cihazları %100 güvenlik kontrolünden geçiriyor. Kombi üretim kapasitesi 300 bin adedi bulan Airfel, Avrupa laboratuvarlarından CE, diğer bir deyişle “Conformite Europeene" yani "Avrupa'ya Uygunluk," belgelendirmesine sahip. Aynı fabrikada üretilen panel radyatörler ise müşterilerine 12 yıl garantiyle sunuyor.

Evinizin, Ofisinizin İhtiyacına Uygun Klimalar Airfel’de

Hem mobil, yani dış üniteden bağımsız, hem de duvar tipi, A enerji sınıfında olan, çevre dostu, hem ısıtma hem soğutma yapabilen, taşınabilme özelliğiyle çok pratik modellere sahip bir markanın farkını yaşayın. Airfel klimalar, şık ve ince tasarımları ve güçlü filtreleme özellikleriyle eviniz, ofisiniz, kısacası nerede üşümemek ve terlememek istiyorsanız orası için ideal. Bu marka, geniş alanlarda iklimlendirme yapabilmek için tasarlanmış, güçlü, ticari modelleri de size getiriyor. Dört yöne otomatik hava üfleyen, 24 saatlik zamanlama ayarına sahip olan ve sessiz çalışan ticari klimalar özellikle büyük iş yerleri için çok uygun.
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/airfel/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder