20 Eki 2014

Doğrayıcı/Rondo-Beyaz Eşya Merkezi

Mutfağınızda Kıyılmadık, Doğranmadık Sebze Kalmasın
Yemek pişirmenin en uğraştırıcı kısımlarından biri şüphesiz ki malzemeleri hazırlamaktır. Kıymak, rendelemek, doğramak… Eller soğan kokar, ince kıyılması gereken maydanozlar saplarıyla sizi bekler, makarnanın üstünü süsleyecek peynirler el rendenizle rendelediğinizde kocaman parçalar halinde tabağa düşerler! Oysa mutfağınızda bir doğrayıcı & rondo olduğunda, ince kıyılmış maydanozlar, yemeğe tat vermeye hazır soğanlar ve incecik rendelenmiş peynirler yemeklerinize lezzet katar!
Doğrayıcı & rondo ile her şeyi doğra, rendele!
Kendi küçük olsa da marifetleriyle mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak bir doğrayıcı & rondo sayesinde, hem yemek hazırlarken mutfakta vakit kazanacak, hem de farklı bıçak ve fonksiyonları sayesinde her türlü sebzeyi istediğiniz şekillerde dilimlemede size kolaylık sağlayacak. Peki tercihinizi hangisinden yana kullanacaksınız? Eğer bir doğrayıcı için ayıracağınız bütçeyi ve tam olarak ne gibi özelliklere sahip bir ürüne ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız, internetten birçok modelin fonksiyonlarına göz atabilirsiniz. Doğrayıcı & rondolar arasında en çok tercih edilenler, çoğunlukla mini doğrayıcılar olur. Hem keskin bıçakları sayesinde hızlı doğrama yapabilirler; hem de kolayca temizlenebilir ve dolapta fazla yer kaplamazlar. Mini doğrayıcılar arasında tercihinizi cam hazneli doğrayıcılar ya da plastik hazneli doğrayıcılardan yana kullanabilirsiniz. Aynı anda fazla malzemeyi doğramak için ise çift haneli bir doğrayıcı tercih edebilirsiniz. Hem doğrama, hem dilimleme, hem de rendeleme fonksiyonlarına sahip bir ürün isterseniz Arzum modellerine bakmalısınız. Farklı bıçak ve fonksiyonlara sahip Moulinex doğrayıcı rondolar, ya da yine farklı fonksiyonlara sahip küçük ya da kompleks bir Tefal marka doğrayıcı rondo da incelenmeye değer.
Doğrayıcı & Rondo ile yiyecekler kusursuz şekilde kıyılsın:
Tencerenizin içindeki her şeyin en kusursuz şekilde kıyılmış olması için kompakt tasarımlarıyla mutfağınıza en uygun doğrayıcı & rondo makinelerini uygun fiyatlara beyazesyamerkezi.com’da bulabilirsiniz. Bununla birlikte yapacağınız alışverişler 3D Secure sistemiyle güvence altında! Üstelik havale, kredi kartı ve kapıda ödeme seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Aradığınız doğrayıcı & rondo modelini seçin ve beyazesyamerkezi.com sayesinde, en ucuza en kaliteli ürüne, kolayca ulaşın.
http://www.beyazesyamerkezi.com/mutfak-gerecleri/dograyici-rondo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder