15 Eki 2014

Fantom- Beyaz Eşya Merkezi

Hijyenin Adı: Fantom

Açık camlardan içeri dolan toz zerreleri evinizi işgal etmeden, bu işe dur demenin zamanı geldi! Eğer evinizde dekorasyonun en önemli parçası olan halılarınızın da tozlardan kurtulmaya ihtiyacı varsa, temizlik yapmak şart! Fakat sadece kol kuvvetiyle temizlik yapmak oldukça zor ve yorucu olduğundan, ya günün tamamını bu işe harcayabilirsiniz, ya da temizlik yapmaktan tamamen vazgeçebilirsiniz. Temizlik yapmayı topyekun bırakmayacağınıza göre, tam bir işkence olan temizliği eğlenceye çevirmek için en uygun makinelere ihtiyacımız var. Peki en uygun makineyi nerden bulabiliriz? Davetsiz misafirlere mahcup olmamak için, en hijyenik dokunuş ve en kalıcı çözüm çok yakınlarda bir yerde. Şıklığıyla sizi kendine hayran bırakacak, evinizin vazgeçilmez elemanı olacak makineler var! “Bir süpürge ne kadar şık olabilir?” demeyin. Fantom varsa şıklık ve hijyen bir aradadır!

Tozların Düşmanı, Ev Hanımlarının Dostu Fantom

Özellikle yaz aylarında açık pencerelerden giren tozları engellemek mümkün değil. Evine düşkün herkesin, en çok da genç annelerin kafasına takılan durum, halıların arasına yapışıp kalan tozları temizlemek, Fantom’un her türlü halı ve zemine uygun olarak ürettiği elektrikli süpürgeler ile eğlenceye dönüşüyor. Üstelik evinizdeki saklama alanınızın genişliğine göre dikey elektrikli süpürge ve yatık elektrikli süpürge olarak da çeşitler var. Ayarlanabilir hız kontrolü ve otomatik kablo sarma sistemiyle, hem size ayak uyduruyor hem de sizin işinizi hafifletiyor. En şık ve kullanışlı şekilde tasarlanan ıslak-kuru elektrikli süpürgeyi, adı üstünde, ister kuru, ister ıslak temizleme için kullanabiliyorsunuz. Sessiz çalışma özelliği ile Fantom elektrikli süpürgeler, evinizdeki gürültü kirliğini engelliyor, kulaklarınız da sağlıklı kalıyor!

Halı Yıkamak Fantom’un İşi

Bilindiği gibi eski adetlerle halı yıkamak, tam bir eziyet! Bu eziyet, yeni modern tekniklerle artık oldukça kolay. Nasıl mı? Fantom, halı yıkama işine de el atıyor ve tasarladığı halı yıkama robotu ile evinize modernliği taşıyor. Yüksek kazan kapasitesi, ıslak ve kuru vakumlama özelliği ve düşük enerji kullanımıyla, evinizde en uygun hijyen ortamını yaratmanızı sağlıyor. Bu ürünlere ulaşmak için beyazesyamerkezi.com’da doğru adrestesiniz. Üstelik ürünler hem uygun fiyatlı hem de garantili. Bu fırsat kaçmaz!

http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/fantom/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder