15 Eki 2014

Profilo - Beyaz Eşya Merkezi

38 yıldır binlerce ailenin evini süsleyen marka: Profilo!

Evde vakit geçirmek hepimiz için vazgeçilmezdir. Hele de kendi evinize çıkıyorsanız… Ancak alınan koltuk, yatak odası takımları ya da evde yapılan tadilatların yanı sıra alınması gereken mutfak eşyaları, kişisel bakım ürünleri ve onlarca elektrikli ev aletinin arasında insan bir an kendini kaybolmuş hissedebilir. Böyle durumlarda hem uygun fiyatlı, hem de dayanıklı ev aletleri ve elektrikli ev eşyaları arasından tercih yapmak, garanti sürelerine dikkat etmek ve tabii keyfi veren tasarımlara sahip ürünlerden seçimizi yapmak gerekir. Bu yüzden 1976 yılından beri “dayanıklı ev aletleri” üreten Profilo, 38 yıldır binlerce ailenin evinde vazgeçilmez eşyalar arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

Profilo, dayanıklı ev aletlerinin öncüsü

1995 yılında BSH bünyesine katıldıktan sonra hızla büyüyen Profilo, Türkiye’nin dört bir yanında 1200’ü aşkın satış noktasıyla hizmet vermeye devam ediyor. Markanın en önemli özelliği şüphesiz ki, dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturması ve teknolojiyi sade çizgilerle sunmasıdır. Bununla birlikte Profilo dayanıklı ev aletleri sektöründeki gücünü Türk halkının beyaz eşya kullanım alışkanlıklarını en iyi şekilde bilmekten almaktadır. Profilo dayanıklı ev aletleri, estetik ve ileri teknoloji ile geliştirilen ürünlerdir. “Desteğe ihtiyacınız varsa, anında yanınızdayız!” prensibiyle siz makinenizle ilgili durumu bildirdikten sonra 2 saat içinde evinizde olan mükemmel servis ağı, 1200’ün üzerinde yetkili satış ağı, 300’den fazla konsept mağazası ile hayatınıza farklı bir değer katıyor. Bunun dışında, içinde bulunduğu toplumun ekonomik ve sosyal gelişimi için, çevre ve doğal kaynaklarının korunmasıyla ilgili sürdürülebilir sosyal sorumluluk projeleri de markanın değer verdiği konuların başında geliyor.

Siz de ev aletlerinin öncülerinden Profilo’nun dünyasına hoş geldiniz!

Belki ihtiyacınız olan son model bir buzdolabı, belki de yeni bir saç kurutma makinesi… Dayanıklılığı, şık tasarımlarıyla buluşturan bu marka için siz de evinizde yer açın! Dilediğiniz herhangi bir Profilo marka ürünü, en iyi fiyata beyazesyamerkezi.com’da bulabilirsiniz. Bununla birlikte yapacağınız alışverişler 3D Secure sistemiyle güvence altında! Üstelik havale, kredi kartı ve kapıda ödeme seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Dayanıklı ev aletlerinde en iyisini arıyorsanız siz de Profilo dünyasına adım adın!
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/profilo