15 Eki 2014

Sharp- Beyaz Eşya Merkezi

Yılların Tecrübesiyle Sharp, Hizmetinize Hazır

Konumuz eğer elektronik sektörüyse herkes inovasyonun önemini bilir. Sektörü bir adım öteye götüren ve gelişimin devamlılığını sağlayan unsurdur inovasyon. Eskinin yerine yenisi hüküm sürer yeni eski olana kadar. Teknolojinin ruhu zaten bunu gerektirir; daha işlevsel daha kaliteli ürünler için yeni fikirler ve bu fikirlerin uygulanması gereklidir. Şöyle bir düşünürsek, elektronik sektöründe genel olarak benzer ürünlerin hüküm sürdüğünü fark edebiliriz. Yeni bir ürün ortaya koymak zor ama taklidi kolaydır. Kuruluşundan beri temel felsefesi yenilikçilik olan Sharp'ın ana hedefi daima rakiplerinin taklit etmek istediği ürünler yapmak olmuştur.

Sektörde Yeniliğin Adı: Sharp!

1912 yılındaki kuruluşundan bu yana icatlarıyla sektöre yön veren Sharp markası adını 1915 'deki ilk önemli icatları olan "Ever-Sharp"'tan aldı. Yeniliklerle dolu macerasında Sharp'ın diğer öncü adımlarından bahsetmek gerekirse: 1962'de mikrodalga fırınların gelecekte evlerin vazgeçilmezi olacağına duyduğu güvenle Japonya'nın seri üretimi yapılan ilk mikrodalga fırını olan R-10'U tüketicilerin hizmetine sundu. Sharp, LCD teknolojisinin de öncülüğünü yaptı. 1973 yılından ürettiği hesap makinesine LCD ekran koydu. Sonrasında bu gelişmenin ışığında, 1988'de ilk LCD televizyonu keşfetti ve bugün 108 inçlik en büyük LCD televizyonu üreten Sharp'ın ta kendisi. Cep telefonu sektörüne de katkısını esirgemeyen Sharp, 2000 yılında sektördeki ilk kameralı cep telefonunu üretti.

Sharp ile Son Teknolojinin Tadını Çıkarın!

550 litreye varan iç hacim genişliğine, hibrid soğutma sistemine ve soğutucu ve dondurucu bölmelerinin sıcaklığını ayrı ayrı ayarlayabilme imkanı veren kontrol paneline sahip no-frost buzdolabı modelleri buzdolabını yenileme niyetinde olanlar için ideal ürünler. LED TV arayışı içerisinde olanlar, gelişmiş piksel kontrolü özeliği ile %30 daha net ve daha canlı görüntü sağlayan LED televizyon modellerine bir göz atmadan tercihlerinden emin olmalılar. Klima modelleri yüksek soğutma ve ısıtma kapasitesi ile geniş alanda yüksek performans sağlarken klima konforunuza konfor katacak. İhtiyacınız olan bütün ürünleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ve kargo bedava imkanıyla beyazesyamerkezi.com adresinde bulabilirsiniz.
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/sharp

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder