15 Eki 2014

Ufo- Beyaz Eşya Merkezi

Sıcak ve Turuncu Işığın Kaynağı: Ufo

Soğuk ve karanlık kış günlerinde güneş yüzünü pek göstermez ama her karşılaştığımızda bizi mutlu eden başka bir ışık kaynağı daha var. O turuncu ışığını gördüğümüz anda içimizin çabucak ısınacağını anlarız. Bahsettiğimiz bu marka, artık ısıtıcı ışık kaynaklarıyla o kadar özdeşleşti ki, ışıkla ısıtma teknolojisi kullanan farklı markaların cihazlarına bile Ufo diyoruz! Infrared ısıtıcılar açık mekanlarda kullanıldığı gibi, belli bir süre ısıtılması gereken, büyük hacimli, lokal ısıtma gerektiren veya ısı kaybı çok olan yerlerde de kullanılabiliyor!

Ufo ile 27 Saniyede Sıcacık Odalar

Geleneksel ısıtma yöntemlerinin aksine ışıkla ısıtma, odayı aşağıdan değil yukarıdan ısıtmaya başlıyor. Sadece ısıtılması istenen yere yönlendirilebilen bu cihazlar çalışmaya başladıktan sadece 27 saniye sonra tam performansa erişiyor ve öncelikle ısıtılması gereken nesneleri ısıtıyor. Kısacası, Ufo ile ısınmak hem zamandan kazandırıyor, hem de ısısı rüzgar ve hava akımlarından etkilenmediği, kurulumu ise gayet kolay olduğu için enerjiden ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyor. Ufo seçimi yaparken kullanacağınız mekanın büyüklüğü ve yalıtımı çok önemli. Örneğin 20 metrekare büyüklüğündeki bir oda, eğer iyi yalıtılmışsa 1800 W’lık bir cihazla ısıtılabiliyor. Elbette yarı açık mekanlarda daha güçlü modelleri tercih etmeniz gerekecek. Markanın hayata atılışı, otuz yıl önce İstanbul’da gerçekleşti. Ardından 1998’de kendi tasarımı ve üretimi ısıtıcıları Ufo ismiyle piyasaya çıkarttı. Hem ekonomik hem de çevreci bir ısıtma sistemi olduğundan Türkiye dışında Rusya ve Ukrayna gibi pazarlarda da beğeni topladı.

Sağlıklı, Ekonomik ve Hızlı Bir Şekilde Isınmak İçin Ufo

Oksijen tüketmediği için baş ağrısı yapmayan infrared dalgaları kullanan, bakteri oluşumunu azaltan, kokusuz ısıtıcılarla sağlıkla ısının! Uzaktan kumandalı, 2300 Watt’a kadar ısıtan modeller geniş mekanlar için ideal.Ayak Isıtıcı ise kışın sürekli üşüyen ayaklarınızı sıcacık yapıyor. Ufo’nun ısıtıcı dışında kule tipi vantilatörleri de bulunuyor. Bunlar iyonizer sistemiyle hava kalitesini arttırıyorlar. Markanın modellerini taksit avantajları ve hızlı kargosuyla beyazesyamerkezi.com’un %100 güvenli alışveriş sistemi aracılığı ile satın almak için daha fazla beklemeyin!
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/ufo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder