15 Eki 2014

Uğur- Beyaz Eşya Merkezi

Derin Dondurucu Denince Akla İlk Uğur Geliyor!

Bir mevsimden diğerine geçerken evlerde gerçekleşen hummalı çalışmalar sonucu, sebzeler ayıklanıp yıkanır ve güzelce paketlenir. Sonra doğruca derin dondurucuya atılır ve kışın dilendiği zaman sağlıkla tüketilir. Evimize bu teknolojinin girmesinde büyük payı olan markalardan ilk aklımıza geleni olan Uğur, 60 yıllık deneyimiyle hem ev hem de endüstriyel amaçlı kullanım için soğutma üniteleri üretmeye devam ediyor.

Dondurma Makinesinden Derin Dondurucuya Uğur’un Hikayesi

Uğur’un 1954’te Aydın’da dondurma makinesi üreterek başlayan serüveni, bugün 3000 farklı model soğutucu ve derin dondurucu üretme kapasitesine sahip fabrikasında devam ediyor. 5 kıtada 137 ülkeye satış yapan markanın 832 satış noktası ve yaklaşık 240 yetkili servis merkezi bulunuyor. Ticari ve ev tipi soğutucuların haricinde, market dolapları, şişe soğutucuları ve klimalara kadar uzanan ürün yelpazesi, yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla her gün daha da büyümeyi ve gelişmeyi sürdürüyor. Türkiye’de sektöründe liderlerden biri olan marka, ticari soğutucular pazarındaysa 10 yıl içerisinde dünyanın önde gelen markaları arasında yer almayı hedefliyor. Bu başarısının ardındaki sebepler arasında, kullandığı modern teknolojiler, yüksek kalite standardı ile insan ve çevre odaklı anlayışı yer alıyor. Uğur, aynı zamanda birçok başka markayla işbirliği yaparak onlara özel modeller de üretiyor.

Yiyecekleriniz Uğur’la Güvende

Uğur’un ev tipi derin dondurucuları küçükten büyüğe farklı kapasitelere sahip. Markanın kullandığı zararsız soğutucu gazla çalışan modeller, hem çevreye hem de sizin sağlığınıza duyarlı. Elektrik kesintilerine karşı güvenlik sistemi olan, 12 saate kadar çalışan ve böylece gıdaların çözülmesini önleyen derin dondurucusu modelleri bulunuyor. Klima üretimi de yapan marka, A enerji sınıfına ait modelleriyle yiyecekleriniz gibi evinizi de serin tutuyor. Market, restoran gibi yerlerde kullanılmak üzere üretilen şişe soğutucu dolaplar, cam ve blok kapaklı alternatiflerle geliyor. Eğer bir işletme sahibiyseniz veya evinizde kullanabileceğiniz bir derin dondurucu arıyorsanız hemen beyazesyamerkezi.com’da Uğur’un modellerini inceleyin. Bazı kartlara 9’a varan taksit seçeneği veren ve markanın kendi garantisi kapsamında satın alacağınız ürünlerle, yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi soğutma ve dondurma işini, sağlıklı ve ekonomik bir şekilde halledebilirsiniz.
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/ugur

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder