15 Eki 2014

Delonghi - Beyaz Eşya Merkezi

De’Longhi: Tasarım ve Performansın Buluştuğu Marka

Bazı markalar vardır tasarımlarıyla aklımızda yer edinirler. Onların ürünlerine mutlaka sahip olmamız gerektiğini düşünür ve ne yapıp edip bir tane ediniriz. Bir de bu ürünler dayanıklı ve kullanışlı iseler ne ala… Bu arzu bir giysiye, bir ayakkabıya duyulabildiği gibi bazen bir ev aletine karşı da duyulabilir. Ne tesadüf ki, muhteşem renk paleti ve göz alıcı tasarımlarıyla bilinen ev elektroniği markası De’Longhi’nin doğum yeriyle, moda dünyasının kalbi olarak nitelendirilen ülke aynı: İtalya. İtalyan sıcaklığı ve tasarım kabiliyeti, temelleri bu yüzyılın başında atılmış köklü bir markayla birlikte evinize gelsin ister misiniz?

De’Longhi’yle Her Gün Daha İyiye

1902’de küçük bir atölyede başlayan macera, 1950’de şirketin kurulmasıyla devam etti. Tıpkı sloganında dediği gibi “Her Gün Daha İyiye” doğru yol kateden De’Longhi, yaratıcı, yenilikçi, kaliteli, kısacası özel ürünler üretiyor. Öte yandan bir aile şirketi olarak atıldığı bu yolda, bu özelliğini kaybetmeden mütevazi stilini koruyor. İtalya denince akla ilk gelen birkaç şeyden biri espresso, capuccino ve kahve kültürü olunca, markanın en iddialı kategorisinin kahve makineleri olmasına şaşırmamak gerek. Bunun haricinde, ütü, süpürge, ısıtma ve soğutma ürünleri ve çeşitli ev gereçleri de üretiyor.

Sade Ama İddialı Tasarımlar De’Longhi’de

De’Longhi’nin Icona Vintage serisi, su ısıtıcıları, ekmek kızartma makineleri ve espresso makinelerinden oluşuyor. Mükemmel pastel renk seçenekleri ve fark yaratan vintage esintili tasarımlarıyla, bulunduğu her mutfakta dikkatleri üzerine çekiyor. Gerçek kahve tutkunlarına, evde espresso ve cappuccino keyfi yapmak için mutlaka bir De’Longhi kahve makinesi edinmesini öneririz. İdeal sıcaklık ve kıvamda demlenen kahveler, süt köpürtücü aparatla birlikte hem tat hem de görüntü olarak gurmeleri etkileyecek. Buhar kazanlı ütüleriyle, bu sıkıcı ev işinin hızlı ve kolay şekilde bitmesini sağlayan De’Longhi, çift ütüleme etkisi yaratan özel bir tabana ve kireç önleyici sisteme sahip Stirella modeliyle dikkat çekiyor. Yaşamınızı kolaylaştırırken, sizi tasarımıyla da mutlu edecek bu ürünleri %100 güvenli alışverişin adresi beyazesyamerkezi.com’da bulabilirsiniz. Evinizde ve mutfağınızda fark yaratın!
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/delonghi/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder