15 Eki 2014

Demirdöküm - Beyaz Eşya Merkezi

Sıcacık Evlerde Yıllardır Gördüğümüz Logo: DemirDöküm

Buz gibi bir kış günü, evin kapısını açar açmaz yüzümüze vuran o tatlı sıcaklık kadar rahatlatıcı bir başka his zor bulunur. Mutlu ailelerin yaşadığı evlere bu yüzden ‘sıcak bir yuva’ denmiş olabileceğini hiç düşündünüz mü? Nasıl ısındığımızı oturduğumuz evin büyüklüğü, bütçemiz, kullandığımız yakacak türü gibi birçok faktör belirler. DemirDöküm’ün üstün ısınma çözümleri yıllardır tüm evlere aradıkları sıcaklığı getiriyor.

DemirDöküm, Türkiye’nin Isıtma Sektöründe Öncü Markası

1945 yılında kurulan marka, bugüne dek hem Türk endüstrisinin gelişmesine birçok katkıda bulundu hem de tüketicilere sunduğu kaliteli ürünlerle konfor sağladı. Birçok ilke imza atan DemirDöküm’ün ülkemizde ısınma denince akla ilk gelen marka olması şaşırtıcı değil. Ne de olsa, Türkiye’de üretilen ilk döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi, bu markanın logosunu taşıyordu. Bugün, müşteri memnuniyeti, satış sonrası hizmetleri, geniş yetkili servis ve satış ağıyla, Türkiye’nin ısıtma sektörünün lideri konumunda bulunuyor. DemirDöküm, 2007 yılında dünyada ısıtma sektöründe lider Vaillant Group’un bünyesine katılmasıyla birlikte pazar lideri pozisyonunu Türkiye dışına da taşımayı kafasına koydu. Marka 1968’de başta Ürdün’e yaptığı ihracatlarını, günümüzde Çin’den Şili’ye kadar 40’tan fazla ülkeyle gerçekleştirerek dünya çapındaki başarılarını katlanarak arttırıyor.

Sıcak Evler, Sıcak Duşlar DemirDöküm’ün Eseri

Markanın bugün ürettiği ürünlerden bazıları kombi, su ısıtma sistemi, radyatör ve klimalar. Markanın ilklerinden olan kombiler, ortamın ihtiyacına göre ayarlanan akıllı ısıtma sistemi ve yüksek enerji verimiyle çalışıyor. Markanın geniş hacimli termosifonlarında, enerji kullanımını ve kireçlenmeyi azaltan ECO modu bulunuyor. Kazanlarının titanyum emayeden üretilmesi ise termosifonları hem uzun ömürlü hem de hijyenik kılıyor. Çevre dostu DemirDöküm klimaları A sınıfı enerji verimliliğine sahip. Örneğin inverter klima modellerindeki iyonizer teknolojisi sayesinde ortamdaki havayı tozlardan arındırabiliyor. Ortamı çok kısa sürede soğutan Jet Cool sistemiyse çok sıcak günlerde hemen imdadınıza koşuyor. Evinizi kış günlerinde ısıtacak, yaz günlerinde soğutacak, iklimlendirme ihtiyaçlarınıza tam sizin istediğiniz şekillerde cevap verecek DemirDöküm ürünleri uygun fiyatlarla beyazesyamerkezi.com’da sizi bekliyor.
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/demirdokum/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder