15 Eki 2014

Fakir - Beyaz Eşya Merkezi

Avrupa Pazarı’nda Bir Marka: Fakir

Hem dünyanın değişen market dinamiklerine hem de teknolojiye ayak uydurabilen şirketler varlıklarını sürdürebilirler. Kurulduğu yıldan bu yana, bir yandan hızla büyüyen Avrupa pazarına, diğer yandan da sürekli ilerleyen teknolojiye ayak uydurmayı başaran Fakir’in kalıcılığının sırrı burada gizli. Kısa sürede tüketiciyi kaliteyle buluşturan ve tüketicide güven yaratan markanın başarısının arkasında gece gündüz çalışan AR-GE departmanı, yüksek motivasyonlu uzman kadrosu ve elbette ki müşteri memnuniyetine verdiği önem yatıyor. Marka, kendisini çevreleyen tüm sosyal ve ticari gerçekliklerin farkında olan ve sağlam adımlarla ilerlemeyi kendine bir ilke haline getirmiştir. Kalite standardını devamlı olarak yükseltmiş ve tüketicilerine en yüksek teknolojiyle üretilmiş ürünler sunmuştur. 1985 yılında Türkiye pazarına adım atmış olan Fakir, kısa zamanda Türkiye’nin sevilen ve güvenilen markalarından biri olmayı başardı. Tam 27 yıldır kaliteden asla ödün vermeden, ünlü Alman üretim kalitesini Türk tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor.

Elektrikli Ev Aletlerinde Fakir Farkı

Ütüden süpürgeye, ekmek yapma makinesinden elektrikli ızgaraya kadar, büyük ya da küçük tüm ihtiyaçlarınız için Fakir yanınızda. Ev temizliğine önem verenler bilirler; bu marka adını süpürgeler ve halı yıkama makineleri ile duyurmuş sayılı markalardan biridir. Bu farkı hissetmek istiyorsanız, markanın şarjlı süpürgelerini bir deneyin. Farklı boyutlarda ve ihtiyacınıza göre şekillenen farklı modeller arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Şarjlı süpürgelerle yetinemeyenler için burada çözüm bol! Derinlemesine temizlik istiyorsanız, o halde mutlaka buharlı temizlik ürünlerine göz atmalısınız. Yüksek ısılı buhar yardımıyla evinizi saniyeler içinde tertemiz ve sağlıklı hale getiren, her köşeye erişen bu modelleri denemeden sakın karar vermeyin. Kişisel bakım ürünleri için de Fakir’de seçenek bol. Saç kurutma makineleri, hem seyahatlerinize uygun portatif modelleriyle hem de saçlarınıza dilediğiniz şekli vermenize yardımcı olan çok amaçlı modelleri ile kişisel bakımınız için gerekli olan tüm desteği size sağlayacak.

Yenilikçi Ürünleri ile Fakir Hizmetinizde:

Fakir, bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için ekonomik ve sadık bir arkadaş olmaya aday. Siz de markanın tüm ürünlerini keşfetmek ve onları hayatınıza dahil etmek istiyorsanız, hiç beklemeden beyazesyamerkezi.com’da tüm modelleri en ince detayına kadar inceleyerek kararınızı verin.
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/fakir/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder