15 Eki 2014

Ferroli - Beyaz Eşya Merkezi

Ferroli ile Konforun Tadına Varın

Herkesin evinde aradığı temel unsurdur konfor. Arzu ettiğimiz konfora kavuşmamızda evimizin dizaynı, mobilyalarımızın rahatlığı, duvarların rengi, elektronik eşyaların kalitesi gibi birçok faktör etkilidir. Ancak bir faktör var ki diğer faktörler ne kadar yerinde olursa olsun bu faktör tam ayarında olmazsa olmaz: evimizin ısı derecesi. Kara kışın ortasında ısınmadan, Ağustos sıcağında bir parça serinlemeden konfordan bahsedemeyiz. Ferroliısıtma ve soğutma sistemlerindeki tecrübesiyle ihtiyacımız olan konfora kavuşmamız için eliinden geleni yapıyor.

Ferroli'nn 59 Yıllık Tecrübesinden Siz de Faydalanın!

1955 yılında Dr.Dante tarafından İtalya'nın Verona şehrinde kurulan Ferroli, Avrupa'da ısıtma ve soğutma sektörünün liderlerinden biridir. Sadece Avrupa ile sınırlı kalmayıp tüm dünyaya ihracat yapan Ferroli'nin İtalya'nın yanında Fransa, İspanya, Almanya, Polonya ve Çin'e yayılmış 12 adet üretim tesisinde müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak en kaliteli ürünleri üretmektedir. ARGE’ye verdiği önemin göstergesi olarak patentli ürünlere sahip olan Ferroli, ısıtma sistemleri bünyesinde kombi, kazan, radyatör, kat kaloriferi ve su ısıtıcıları; soğutma sistemleri içersnde ise klima başta olmak üzere chillerler, hava koşullandırma ürünleri ve kondens üniteler üretmektedir. Türkiye'de 520 birimden oluşan geniş satış ve dağıtım kanalı ile müşterilerine her an ulaşabilen Ferroli, 200 teknik servis noktası ile satış sonrası hizmetin de en kalitelisini müşterilerine sunmaktadır.

Ferroli'yle Kışlar Daha Sıcak , Yazlar Daha Serin!

Yazın başında klimasız olmak adeta bir tehlike çanı gibidir. Tehlike gelmeden harekete geçip uzmanından son teknoloji bir klima edinmek isterseniz, %109 verimlilik ve 4 yldızlı enerji sınıfı ile adeta verimlilik dersi veren, 12 farklı ileri emniyet sistemi ve yüksek güvenlik standartları ile korkusuzca kullanım rahatlığı sağlayan Ferroli kombi modelleri, mutlaka incelemeniz gereken ürünler arasında yer alır. Bakır malzemeden imal edilmiş elektrik rezistans ile yüksek verim ve yüksek basınçlı poiüretan köpük kaplama sayesinde mükemmel izolasyon sağlayan Ferroli termosifon modelleri, 65 litreye varan kapasiteleriyle termosifona ihtiyacı olanlar için en uygun ürünü size sunacaktır. Bütün bu ürünleri ve daha fazlasını uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle beyazesyamerkezi.com adresinde bulabilirsiniz!
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/ferroli/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder