15 Eki 2014

Finlux - Beyaz Eşya Merkezi

Evinizdeki Süper Güç: Finlux

Ev rahatlığını sevenler, sadece kendi evinde huzur bulanlar için evini en kaliteli eşyalarla donatmak mutlak konforu getirecektir. Büyük bir hevesle dekore ettiğimiz evlerimizde, duvar renklerini, yer döşemelerini ve perdeleri ve diğer detayları isteğimize bağlı olarak sıkça değiştirebiliriz. Fakat bir kez aldık mı uzun yıllar kullanılacağımız eşyalarımızı sık sık değiştiremeyiz. Bu nedenle bu eşyaları seçerken büyük özen göstermek şart! Bu sorunla sizi yormamak için, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ürünler üreten Finlux, evinizin her alanı için ürettiği ürünleri size sunuyor. Sizi düşünen yardımcılara nasıl hayır diyebilirsiniz ki?

Finlux Her An Yanınızda!

Lezzetli yemekler yaptıktan sonra o yemekleri bir süre daha en iyi şekilde saklayabilmek için yiyeceklerinizi özenle koruyan buzdolabı çeşitleriyle Finlux mutfağınızda, hatta öğlen yemeğinizi yemek zamanı gelene kadar bozulmadan saklayabilmek için büro tipi modelleri ile büronuzda hem şık hem de çok kullanışlı. Ayrıca, A sınıfı enerji kullanımı ve yüksek dondurma kapasitesiyle tasarlanan derin dondurucular, buzdolabınızın yükünü hafifletip size rahat bir nefes aldırıyor. En güzel yemeklerinizi yedikten sonra geriye kalan zamanı bulaşık yıkama zahmetiyle değil de kahve keyfiyle doldurabilmek için marka ürettiği A sınıfı temizleme seviyesi ve su taşma emniyetine sahip bulaşık makinelerini sizinle buluşturuyor. Marka, sadece tabaklarınız ve kristal bardaklarınız için değil, severek aldığınız giysileriniz için de özenle temizleme sözü veriyor. Sentetik, yünlü, spor… Her türlü giysinizi yıkamak için uygun programı bulabileceğiniz çamaşır makinesi ile giysilerinizi temizlemek hem güvenilir hem pratik.

Keyfinize Keyif Katmak Finlux’un İşi

Evlerimizin vazgeçilmezlerinden biri olan televizyon, film seyretmeye doyamayanlar için en kıymetli elektronik eşyalardan biri. Film seyretmenin zevkini daha iyi yaşamak için Finlux’un ürettiği LED televizyonlar, mega kontrast ile canlı ve parlak görüntüyü yakalamanızı, 3D ve full HD özellikleriyle yüksek teknolojiyi evinize taşımanızı sağlıyor. Artık filmler daha gerçekçi! Finlux’un sizin için ürettikleri bu kadar mı sandınız? Bu ürünlere ve daha fazlasına sahip olmak için yapmanız gereken beyazesyamerkezi.com’da Finlux ürünlerine bir göz atmak! İstediğiniz ürüne kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve havale seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler!
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/finlux/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder