15 Eki 2014

Franke - Beyaz Eşya Merkezi

Köklü bir mutfak geleneği: Franke

Dünyanın en büyük eviye üreticisi Franke, kalite ve dizaynda kusursuzluğu sunmaya devam ediyor. Mutfakta kalite denince akla ilk gelen İsviçreli marka, yaşam kalitesini arttırmak için en iyi materyalleri ve son teknoloji üretim tekniklerini buluşturuyor. Franke, 1911’de Hermann Franke tarafından, Rorschach’ta metal levha üretmek için açılıyor. 1930’ların ilk yarısında ilk paslanmaz çelik eviye üretimine başlıyor. İki dünya savaşı da atlatan firma, önce Almanya sonra da Avrupa’ya açılıyor. 1970’lerin sonlarında Amerika’ya da uzanarak genişlemesine devam ediyor. Yenilikçi ve teknolojik ürünlere yatırım yapan dünya devi, artık kaliteden ödün vermeyen mutfak aletlerinin tanımı haline gelmiş durumda. Bugün, mutfak sistemleri başta olmak üzere, yemek pişirmeye dair ne varsa Franke de orada!

Franke ile mutfağınızda gizli bir yardımcınız var!

Ankastrenin vazgeçilmez ismi Franke, gardırop tipi ve gömme mutfak ünitelerinde birinci sınıf işçiliği ile mutfaklarda yaşam kalitesini arttıran çözümler sunuyor. Bunu yaparken kaliteden ve tasarımdan asla ödün vermeyerek, en iyiyi isteyen, seçici kullanıcıların kalbini kazanıyor. Birçok farklı alanda sunduğu birinci sınıf ürünlerle de hizmet standartlarını yükseltmeye devam ediyor. Ocak, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kahve makinesi derken... Franke, her anlamda yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için yanınızda.

Kusursuzu arayanların tercihi

Gardırop tipi olsun ya da olmasın, tüm Franke buzdolapları sessizce çalışır ve yiyeceklerin en mükemmel şekilde korunmasını sağlar. Hem geniş iç hacmi hem de akıllı tasarımı ile her şey için yeterince yer var! Enerji tasarrufu yapan bu harika makinelerle elektrik faturalarını bir kabus olmaktan çıkarabilirsiniz. Franke’de her mutfağa, her eve ve her kullanıma göre bir davlumbaz bulunur! Portföyündeki modellerde, düşük ses seviyesi, zamanlayıcı ve hız ayarlama gibi özellikler standart olarak bulunuyor. Bunun yanında uzaktan kumanda, detaylı filtreleme ve 24 saat devamlı havalandırma gibi özellikler rahatlığınıza rahatlık katıyor. Fırından gelecek enfes kokulara hazırlıklı olun! Pizzadan balığa, yiyeceklerin tatlarına tat katarak hazırlanması için çeşitli pişirme programları bu fırınlarda bulunuyor. Kolay kullanımı ve kusursuz tasarımı ile birçok özelliği bünyesinde toplayan Franke fırınlarla hayat daha lezzetli! Siz de Franke ile beyazesyamerkezi.com’da tanışın, cazip fiyatların ve taksit seçeneklerinin tadını çıkarın!
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/franke/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder