15 Eki 2014

Grundig - Beyaz Eşya Merkezi

Güveninizi Hakeden Bir Dünya Markası: Grundig

Elektronik alet satın alırken markaya duyulan güven önemlidir. Satın alıp kullanacağımız üründen hem işimizi görmesini hem de bu görevi sorunsuzca yerine getirmesini bekleriz. Göz zevkimizi tatmin edecek tasarım özellikleri bir yana ürünün iç donanımına ve aynı oranda sağlamlığına dikkat ederiz. Bu yüzden hangi markanın ürününü seçeceğimiz hangi markaya daha fazla güven duyduğumuzla doğru orantılıdır. Geniş ürün portföyünde sahip, sektördeki tecrübesi ve imajıyla dünyaca tanınan bir marka güvenimizi daha fazla kazanmış ya da kazanacak olabilir. 70 yıla varan birikimiyle bir dünya markası olan Grundig size ihtiyacınız olan güveni ve daha fazlasını sunmaya hazır.

Grundig Tecrübesinden Siz de Yararlanın:

1945 yılında Max Grundig tarafından Almanya'da kurulan Grundig, 10 yıl içerisinden dünyanın en büyük radyo üreticilerinden biri haline gelerek marka imajını güçlü bir noktaya taşıdı. Sektörde her zaman için teknolojik atılım peşinde koşan Grundig, renkli televizyonların ortaya çıkışıyla beraber elektronik sektöründeki tecrübesine güvenerek televizyon üretimi için de kolları sıvadı. Elektronik sektöründeki macerasına radyo üretimi ile başlayıp renkli televizyonla devam eden Grundig artık bilgisayardan beyaz eşyaya, elektrikli süpürgeden klimaya, ankastre ürünlerden kişisel bakım ürünlerine, televizyondan ses ve görüntü için kullanılan diğer elektroniklere varan geniş ürün yelpazesinde üretim yapmaktadır. Audiorama model hoparlörlerinin 2011 yılında Avrupa'nın en büyük iç mekan tasarım dergisi olan "Schöner Wohnen" tarafından Tasarım Klasiği ödülüne layık görülmesini, markanın üründe kalite anlayışını ürün tasarımına da yansıttığının başlıca göstergesi olarak görebiliriz.

Grundig; Evinizin Her İhtiyacını Karşılamaya Aday!

Evininin salonunu son teknoloji bir LCD televizyonla şenlendirmek isteyenlerin, daha canlı görüntü için renk geçişlerindeki karışımı önleyen Combfilter özelliğine ve 1366x768 çözünürlük değerine sahip LCD televizyon modellerine bir göz atmaları yararlı olacaktır. Eğer bir tablet bilgisayara ihtiyacınız varsa 1GHz Cortex A8 işlemcili, G-sensörlü ve 32GB'lik harici depolalama kapasiteli tablet modelleri gönlünüzü fethetmeye hazır nitelikte ürünlerdir.
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/grundig/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder