15 Eki 2014

Hoover - Beyaz Eşya Merkezi

“Ho Ho Hoover Süpürür, Döver”

Yukarıda ki slogan size bir yerden tanıdık geliyor mu? Yaşça büyük olanların çocukluklarından anımsayacağı bir reklam bu, yerli piyasaya bu sloganla girmiş bir marka ve döneminde yerli piyasayı alt üst etmiş bir devHoover. Aslında o tüm evlerin değişmez parçası dünden, bugüne ve yarına evlerinizin en özel cihazı. Hoover kimilerimiz için bir nostaljik anı, kimilerimiz için ise muhteşem ürünler üreten dev bir marka.

Hoover Bir Süpürgenin Çok Ötesinde

Dilerseniz bu marka nedir, kimlerdendir bir göz atalım. Ülkemize 70’li yıllarda girmiş olmakla beraber aslında tarihi oldukça eski. Hoover bir İtalyan markası. 1945 yılında Fumagalli ailesi tarafından Candy Group’un ürettiği markalar arasında yerini almış. Aslında Candy Group’un toplamda 7 markası var. Ülkemizde üretilen Süsler markası da bu grubun markaları aslında. Candy Group 2009 yılında daha önce Türkiye ve çevresindeki ülkelere ithal ettiği ürünleri İngiltere’de üretiyorken daha sonra üretimi Eskişehir’e kaydırmış ve burada tam bir teknolojik üs yaratmış durumda. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde üretilen ürünler hem iç, hem de dış piyasaya sunulmaktadır.

Dünden Bugüne Beyaz Eşya’nın Değişmez Adı: Hoover

Hoover her ne kadar yaşamımıza elektrikli süpürgeler ile girmiş olsa da ürün yelpazesi oldukça geniş. Mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmanın temel ürün grupları arasında elektrikli süpürgelerin dışında, son dönem oldukça popülerleşen ankastre ürünler, buzdolabı ve derin dondurucular, çamaşır makineleri, fırınlar, bulaşık makineleri ve tabi ki Hoover kurutma makineleri var. Eğer sizin de bunlardan birine veya bir kaçına gereksinimiz var ise, beyazesyamerkezi.com’da evinizin için gereksinim duyduğunuz ürünün özeliklerini inceleyebilir, uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Hoover’ın servis ağı da oldukça geniş. Tüm ürünlerini gerek tekno-marketlerde, gerek ise beyaz eşya mağazalarında bulmak mümkün Firma tüm ürünlerinde garanti veriyor ve CE işareti ile güvenimizi kazanıyor. Çalışma disiplini, yerli üretimde profesyonel kadrosu, kurumsal kimliği, son sürat devam eden ARGE çalışmaları ile teknolojinin bir adım önünde gitmeye çalışan bu markanın ürünlerinden memnun olamamak gibi bir durum yok.
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/hoover/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder