15 Eki 2014

Hotpoint Ariston - Beyaz Eşya Merkezi

Evinize Hotpoint ile İtalyan dokuşunu getirin…

Tüketicilerin ihtiyaçları konusunda bilgi ve anlayış sahibi olmak, bir markayı rakiplerinden ayıran en önemli özelliktir. Bu mottoyu, 1911 yılından beri sahiplenen ve kendini her geçen gün geliştirmeye devam eden, yüksek teknoloji ürünlerine, tasarım ve stil anlayışını da ekleyerek, yenilikçi bir çizgiyle çalışan Hotpoint, tüketicilerinin ev aletleri ile ilişkisini değiştirerek, ev yaşantısını kolaylaştırıyor.

Hotpoint, evde vakit geçirmeyi sevenler için tasarlandı

Tasarımlarıyla adeta gözlerinizi kamaştıran, tüketicilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru şekilde anlayarak hem estetik hem de teknik açıdan çözümler sunan Hotpoint, evde vakit geçirmeyi sevenler için idealdir. Ergonomik tasarımları, sessiz, kolay ve güvenli çalışma prensipleriyle Hotpoint ev aletleri, evinizin her köşesinde sizin için akıllı çözümler ve yüksek konfor sağlar. Enerji ve su tüketimlerini azaltmayı hedefleyen yeni teknolojileri ürünleriyle entegre ederek değerli kaynakları korumanızı ve gereksiz enerji harcamamanızı sağlar.Woolmark Platinum Care özelliğiyle çamaşır makineleri çamaşırlarınıza sanki ipeksi bir bakım yapıyor. “Active Oxygen” teknolojisiyle buzdolapları yiyeceklerinizi ilk günkü tazeliğini 9 güne kadar koruyor! 2012 Red Dot Tasarım Ödüllü Hotpoint ankastre fırınları ve “High Definition” teknolojisine sahip, küçük ev aletleriyle yemek yapmak tek bir dokunuşa bakıyor! Bulaşık makineleri, derin dondurucular ve ankastre setlerle hayatınızı kolaylaştıran ev aletleri markası, az miktarda enerji tüketimi ile mükemmel bir performans ve üstün verimlilik sağlıyor.

Şık İtalyan tasarımları Hotpoint ile evinizde

Markanın ev aletlerinin sahip olduğu stil ve dizayn, tasarımcı Makio Hasuike'nin yoğun ve sezgisel çalışmalarını yansıtmaktadır. Ünlü tasarımcının tecrübesi ve yaratıcılığı, ileri teknoloji ve inovasyon ile birleşerek yenilikçi hatlara, mükemmel biçimselliğe ve fonksiyonel yapıya sahip ürünlerde kendini gösteriyor. Siz de evinizde tasarım ve tekniği buluşturan ürünler istiyorsanız, Hotpoint ürünlerini hemen incelemenizi öneririz. En uygun fiyata beyazesyamerkezi.com’da yapacağınız alışveriş yüzünüzü güldürecek. Bununla birlikte yapacağınız alışverişler 3D Secure sistemiyle güvence altında! Üstelik havale, kredi kartı ve kapıda ödeme seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Mutfağınız için aradığınız tüm Hotpoint ürünlerine beyazesyamerkezi.com sayesinde, kolayca ulaşın.
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/hotpoint-ariston/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder