15 Eki 2014

Kenwood - Beyaz Eşya Merkezi

Kenwood’la Yemek Pişirmek Büyük Bir Zevk

Hamarat ev hanımlarının nefis yemekler pişirmesine yardım eden mutfak aletleri gün geçtikçe hem işlevsellik hem de tasarım açısından gelişiyor, güzelleşiyor. Günlük hayatın yoğun temposunda yemek hazırlamayı bir angarya gibi görmekten çıkartıp bir zevk haline getiren markalardan biri de Kenwood. Marka, ürünlerini tasarlarken her seferinde mükemmel yemeği hazırlamanızda kendine düşen görevi yapacağını garantiliyor.

Aşçıların Tercihi de Kenwood

Dünya çapında her üç saniyede bir ürün satarak başarılı bir yükseliş gösteren Kenwood’un ürünleri milyonlarca aşçının da göz bebeği. Markanın bu büyük başarısının tohumları 1947 yılında atıldı. Şirketin kurucusu Kenneth Wood ekmeğe dokunmadan her iki tarafını da kızartabilen elektrikli bir tost makinesi tasarladı. 1950’deyse mutfaklarda devrim yaratan Chef mikser serisi piyasaya sürüldü. 1970’lerde lüks mutfak robotunu üreten marka, bugün geçmişteki başarılarından ilham alarak müşterilerini memnun edecek tasarımlar yapmaya devam ediyor. Üretimde en iyi kalite, daima yenilik ve modern tasarım ilkelerini benimseyen marka, emeklerinin karşılığını son on yılda otuzdan fazla ödül sahibi olarak topladı, ve toplamaya devam ediyor.

Kenwood ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Kenwood’un ilham verici ürünleriyle hazırladığınız yemeklerde sonuçlar sizi hep memnun edecek. Böylece daha yaratıcı olmaya cesaret edecek; yeni fikirlere ve tariflere açık olacaksınız! Blenderler, çorbadan salataya kadar pek çok yemeği hızla hazırlamanıza yardımcı oluyor. Kenwood’un blender modelleri hamur yoğurma, meyve, sebze doğrama, çorba karıştırma gibi pek çok görevin altından başarıyla kalkıyor ve size hız kazandırıyor. Kahve içmeden uyanamayanlar da markanın filtre kahve makinelerine mutlaka bir göz atmalı. Turuncu, açık sarı, fuşya renklerdeki kahve demleyiciler, zaten sizi en başta bu cıvıl cıvıl görünüşleriyle uyandırıyor. Bu makineler demledikleri mis kokulu kahveyi özel sistemleriyle, cam haznelerinde ideal sıcaklıkta, içime hazır şekilde uzun süre tutabiliyorlar. Markanın 50’li yıllarda efsaneleşen ürünü mutfak şefleri, bugün de çok popüler. Özellikle sık sık hamur işi yapan kişileri güçlü yoğurma ve karıştırma işlevleriyle mutlu edecek. Kenwood’un yıllar boyu hem tasarım hem de işlevsellik yönünden gelişip güzelleşen mutfak ürünleri, beyazesyamerkezi.com’un %100 güvenilir alışveriş sistemiyle adresinize teslim ediliyor!
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/kenwood/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder