15 Eki 2014

Luxell - Beyaz Eşya Merkezi

Kayseri’den Dünyaya Açılan Marka: Luxell

Yemek yapmayı sevenler için ve özellikle ev hanımları için mutfak günün büyük bir bölümünün geçtiği yerdir. Bu nedenle mutfak evdeki en özel yerlerden biridir. Hal böyle olunca insan mutfağında kendi yaşamını kolaylaştıran ürünlerin olmasını ve bu ürünlerin de doğal olarak en özel olmasını ister ki, bunda da haklıdır. İşte yemek yapmayı sevenlerin beklentilerini bilen, insanın isterse ne harikalar yaratacağını düşünerek ürünlerini tasarlayan bir marka karşımızda. Üstelik tamamen yerli malı. Yani “Made in Turkey.” Kayseri’den yola çıkmış ve evlerimize girmiş olan özel bir marka. Sizin lüksünüz için Luxell.

En güzel pastalar Luxell’de Pişer

Luxell ne zaman mutfaklarımızda yerini aldı? Zira bu marka bir anda yaşamımıza çıkmamak üzere girdi. Dilerseniz şimdi tarihçesine kısaca göz atalım. Kayseri menşeli bir marka olan Luxell, 1972’de Kayseri’de Kumtel olarak üretim yapmaya başlamış olan bir firmanın ürettiği bir diğer marka. Kumtel’in kardeşi de diyebilirsiniz aslında. Kalite aynı, sadece fiyat biraz daha uygun. Son derece modern tesislerde tamamen yerli üretim. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde her aşaması iç proses olarak üretilen bir Türk mühendislik harikası. % 100 orijinal. Firma bünyesinde her aşamada testler ve kalite kontroller yapıldıktan sonra sizlere sunuyor ürünlerini. Üstelik ürünler sadece iç piyasaya değil, dış piyasaya da sunuluyor ve Meksika’dan, Güney Afrika’ya kadar birçok ülkeye ihracat gerçekleşiyor.

Luxell Siz Keyfinize Bakın Diye Sizi Düşünüyor

Luxell markasının üretim yaptığı alanlar kısaca şöyle özetlenebilir: Mini ve midi fırınlar, solo fırınlar, set üstü ocaklar, küçük ev aletleri grubuna giren her türlü ürün, ayrıca ankastre ürünler. Eğer hala bu ürünlerle ve bu markayla tanışmadıysanız, beyazesyamerkezi.com’da tanışabilirsiniz. Yerli bir marka olması, müşteri odaklı servis imkanı, sadece bir adım ötenizde, Kayseri’de üretilmesi, oldukça uygun fiyatları, ve her yerde kolaylıkla bulunabilmesi ürünün en öne çıkan avantajları. Siz de evinizde Luxell fırın olsun ve muhteşem kurabiyeler yapın istemez misiniz? Eğer bunun hayalini şimdiden kurmaya başladıysanız markanın ürünlerini inceleyin ve görün. Bunun için en doğru internet sitesindesiniz!
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/luxell/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder