15 Eki 2014

Mitsubishi - Beyaz Eşya Merkezi

Japonya’nın En Ünlü Markası Mitsubishi Karşınızda

Türkiye 3 tarafı denizlerle çevrili ve dört iklimi yaşayan dünyadaki az sayıdaki ülkeler arasında. Hal böyle olunca, ülkemizde hem yaz, hem kış, hem ilkbahar hem de sonbahar arasında mevsimsel geçişleri belirgin bir şekilde gözlemliyoruz. Erzurum’da kayak yaparken, Antalya’da denize girmenin mümkün olduğu topraklarımız özel bir yerdir. İşte böylesi değişik iklimlerin yaşandığı bu cennette ısınma için de farklı uygulamalar mevcuttur. Kimilerimiz bir odun sobasıyla ısınırken, kimilerimiz doğal gaz, kimilerimiz kalorifer kullanmaktadır. Ama birçoğumuzun evinde, klima yerli yerinde başköşede yerini almış durumda. Çünkü özelikle güneyin sıcak iklimlerinde yaz aylarının klimasız geçirilecek durumda olmadığını hepimiz biliyoruz! Yakıcı sıcaklara dayanmanın tek yolu klimalar imdadımıza yetişiyor. Türkiye’de klima deyince akla ilk gelen markalardan birisi de hiç şüphesiz Mitsubishi.

Mitsubishi Klima ile Üşümeye de Terlemeye de Son

Bir Japon firması olan Mitsubishi’nin ismini anınca akla ilk gelen o muhteşem, ekonomik, sürücüye harika deneyimler yaşatan araçlardır. Otomobil, kamyon sektöründe dünyada ilk sıralarda yer alan firma, uzunca bir süredir klima sektöründe ürünler veriyor. 1884 yılında kurulan firma, zaman içinde birçok alanda hizmet vermeye başlamış ve 26 yıl önce Sabancı ile ortaklığa girerek ülkemizde İklimsa güvencesinde satışlara başlamıştır. Taşıtlarına güvendiğimiz marka, klimaları için yedi gün, yirmi dört saat müşterinin beklentileri karşılanmak için hazır beklemekte, mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışmalarına kesintisiz devam etmektedirler.

Sizin Evinize de Bir Mitsubishi Yaraşır

Mitsubishi de birçok alternatif bulabilirsiniz. Duvar tipi, inverter duvar tipi, kanallı tip, kaset tipi, salon tipi, yer tipi, tavan tipi, VRF sistemler, inverter multi split temel ürün gruplarıdır. Tüm Mitsubishi ürünleri çevre dostu ürünleridir. A sınıfı enerji üreten, çevredeki kötü kokuları yok eden ürünlerdir. Sessiz çalışır, gürültü yapmaz ve varlığını hissettirmezler. Tüm ürünleri garantilidir ve sürekli yedek servis imkânı mevcuttur. Dış yüzeyleri leke tutmaz ve kolay temizlenirler. Ayrıca son derece uygun fiyatlara da sahipler. Eğer siz de evinizde bir klimaya gereksinim duyuyorsanız, beyazesyamerkezi.com’da farklı modelleri inceleyebilir, size uygun bir Mitsubishi klima seçebilir, taksit seçeneklerinden ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/mitsubishi/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder