15 Eki 2014

Morphy Richards - Beyaz Eşya Merkezi

İngiliz Asaleti Morphy Richards’la Evinizde

Küçük ev aletleri, becerileriyle ev hayatımızda fark yaratmak için var. Onlarla işleri hem daha hızlı hem de daha kolay halledebilmemiz sayesinde kendimize ayırdığımız zaman da artmış oluyor. Tabii bunun yanı sıra artık markalar, bizi görünümleriyle de cezbetmek için kendilerine has stiller edinmeye başladı. Morphy Richards da kalite, yenilik ve stil sloganıyla bu yolda ilerleyen bir İngiliz markası.

Geçmişten Günümüze Morphy Richards

Marka 1938 yılında Donald Morphy ve Charles Richards’ın attığı ilk adımla yola çıktı. İlk ütüyü ürettiklerinde yıllardan 1937’ydi. Daha sonra onu ilk ekmek kızartma makinesi ve ilk buharlı ütü izledi. 70’li yıllara gelindiğinde İngiltere’deki her evde ortalama iki Morphy Richards ürünü bulunuyordu! Yıllar geçtikçe el değiştirip büyüyen marka, 90’larda ürün yelpazesini iyice genişletti ve günümüzde pazar lideri konumuna kadar ulaştı. Rakiplerinden bir adım öne geçme amacıyla ürün yelpazesini genişletirken bir yandan da tasarımı ön plana çıkarması da bu yıllarda gerçekleşti. Marka ürünlerini genellikle mutfaklar için tasarlasa da, elektrikli süpürge, ütü ve buharlı temizleyici gibi elektrikli ev aletlerinde de imzası var.

Kahvaltı Sofralarınızda Morphy Richards Farkı

Bir kahvaltının olmazsa olmazı nedir? Tabii ki çay veya kahve ile birlikte çıtır çıtır kızarmış ekmekler. Morphy Richards’ın retro bir stille tasarlanmış, yuvarlak hatlı su ısıtıcılarında o kadar farklı ve harika renk seçenekleri var ki, tercih yaparken zorlanabilirsiniz! Ekmek kızartma makineleri de onlardan geri kalmıyor. Morphy Richards’ın dört dilime kadar kızartabilen makineleri, kalabalık ailelerin kahvaltı sofralarını bile bir çırpıda donatacak! İngiltere Alerji Kurumu onaylı, anti-alerjik elektrikli süpürgeleri, özellikle tüy toplama özelliğiyle evcil hayvanların olduğu evlerde çok işe yarayacak. Hatta Morphy Richards’ın en yeni elektrik süpürgesi Spillmaster’ın en önemli özelliği yerdeki sıvıyı bile emebilen bir güce sahip olması. Siz de beyazesyamerkezi.com’a gelerek, İngiliz kalitesine sahip bu ürünlere özel indirimler ve İstanbul içi ücretsiz kargo gibi avantajlarla sahip olun. Evinize veya mutfağınıza hem tasarımı hem de teknolojisiyle fark yaratacak bir ürün kazandırın!
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/morphyrichards/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder