15 Eki 2014

Moulinex - Beyaz Eşya Merkezi

Moulinex ile hayatınız kolaylaşsın!

Mutfak sizin laboratuarınız! Yepyeni tarifler keşfetmek, farklı malzemeleri bir arada denemek ve umulmadık tatlar yaratmak! Tüm bunları yapabilmek elbette ki mutfakta zaman geçirmeyi çok sevmekle başlar; ancak iyi ve kaliteli mutfak ekipmanlarına sahipseniz, hayatınız çok daha kolay olur. Bu yüzden Moulinex mutfak ürünleri, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandılar.

Moulinex 28 farklı ülkede binlerce mutfakta!

Jean Mantelet tarafından yaratılan bir patates eziciyle yolculuğuna başlayan Moulinex, 84 sene önce Mantelet’in iş planıyla serüvenine başlamış: “Fiyatları düşük tut, araştırma ve bilinirliliğe odaklan." 1931 yılında kurulan marka, günümüzde Kanada’dan Rusya’ya kadar 28 farklı ülkede, binlerce ailenin mutfağında yerini almış durumda ve pratik çözümler yaratmaya devam ediyor. Türkiye’de elektrikli ev aletleri sektöründe başı çeken markalardan biri konumunda bulunan Moulinex ile çok kısa sürede son derece taze, sağlıklı, ve farklı tatlarla dolu yemekler hazırladığınızı göreceksiniz. Sabahları katı meyve sıkacaklarında hazırlayacağınız taze sıkılmış meyve suları sayesinde güne zinde başlayacaksınız! Kendi ekmeğinizi kendiniz yapmak isterseniz, ekmek yapma makineleri ile dilediğiniz ekşi mayalı ya da üzümlü-cevizli ekmeklerinizi akşamdan yoğurup ve makineye koyup sabahları kahvaltıda afiyetle yiyebilirsiniz! Moulinex’in neredeyse alamet-i farikası olarak görülen doğrayıcı rondolar ise mutfaktaki en büyük yardımcınız olmaya ve hayatınızı kolaylaştırmaya aday. El blenderi, kıyma makinesi, mikrodalga fırın, kolay kullanımlı fritöz gibi, her mutfağın ihtiyacı olan ürünleriyle Moulinex, sizin de yüzünüzü güldürecek.

Siz de mutfağınızda Moulinex için yer açın!

Ekmek yapmaktan, leziz kahvaltılar hazırlamaya uzanan mutfak maceranızda, işleriniz Moulinex’le çok daha kolay olacak! Siz de mutfağınız için aradığınız tüm ürünlerin özelliklerini ve modellerini evinizden ayrılıp dükkan dükkan gezmek zorunda olmadan, üstelik en uygun fiyatlar ve indirim avantajlarıyla beyazesyamerkezi.com’da bulabilirsiniz. Bununla birlikte yapacağınız alışverişler 3D Secure sistemiyle güvence altında! Üstelik havale, kredi kartı ve kapıda ödeme seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Mutfağınız için aradığınız tüm ürünlere beyazesyamerkezi.com sayesinde, güvenli bir şekilde ulaşın.
http://www.beyazesyamerkezi.com/marka/moulinex/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder